Youth Games a Open Free

30. 4. 2016 TrialPark Hamry nad Sázavou

Report: Youth Games Hamry nad Sázavou

Konečně jsme se dočkali, dlouhé čekání na první závod sezony je u konce. V sobotu 30. dubna odstartoval na Vysočině letošní ročník Cyklotrialových her mládeže. Pořadatelem úvodní soutěže byl klub AMK Hamry nad Sázavou a pro pořádání závodu vybral svůj hamerský trialpark… Celý report na youthgames.cz

Výsledky    Fotogalerie   Propozice Youth Games    Propozice Open Free

yg hamry 2016


Zatímco cyklotrialová sezona dospělých už začala 9. 4. Českým pohárem v Praze Řepích, seriál cyklotrialových her mládeže startuje 30. 4. na Vysočině. Tým hamerského klubu vás zve tentokrát do svého trialparku, ve kterém bude pro jezdce opět připraveno několik novinek a lahůdek. Závodit o nominační body na světové hry mládeže do německého Freiamtu 6.-7. 8. zde budou děti a mládež do 16 let. Dospělí si mohou přijet vyzkoušet systém soutěže ne s trestnými ale s bonusovými body v závodě Open Free.

Pro mládež bude připraveno 6 sekcí na 2 kola a pro dospělé jezdce 5 sekcí na 2-3 kola. Účast přislíbili jezdci ze zahraničí a většina jezdců z České cyklotrialové elity. Do závodu se však mohou přihlásit i začátečníci nebo jezdci bez licencí. Pro veřejnost budou k dispozici kola na zapůjčení a vyzkoušení si, jak pěkný sport je cyklotrial. Věříme, že ve spolupráci s partnery cyklotrialových her mládeže bude závod skvěle připraven a odvezete si domů nejen pěkná ocenění, ale hlavně spoustu pěkných zážitků a radosti ze sportování. Další informace budou přibývat, tak sledujte naše stránky nebo stránky cyklotrialových her mládeže.

Related Posts

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Facebook