Akce 2017

Datum Km* Prop. Výsl. Foto.
18. 2.     Zimní závod Olomouc CZ 161 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
4.-5. 3.     Berlin Trials Cup Berlin GER C1 508  [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
5. 3.     Copa Catalana Trial Internacional Barcelona ESP C1 1867 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
[fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
11. 3.     Zimní závod Prusice CZ 141 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
1.-2. 4.     King of Trials Vienna AUT C1 211 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
9. 4.     Trial Belgian Pro Series Aywaille BEL C1 972
20.-23. 4.     Jarní soustředění  Domašov CZ 151
29. 4.     Youth Games
Brno – Kníničky CZ YG 68 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
6.-7. 5.     MČR/PČR/PČMF Kramolín u Nepomuka CZ MČR 278 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
13. 5.     Youth Games Rudina SVK YG 297 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
    Český pohár Rudina SVK ČP, CN 297 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
14. 5.     Mládež Záriečie SVK 233
20. 5.     MČR/PČR/PČMF Doubravčice CZ MČR 119 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
20.-21. 5.
    UCI Trials World Cup Aalter BEL CDM 1130 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
27. 5.     MČR mládeže
Blansko CZ MČR 70  [fac_icon icon=”info” color=”#ffffff” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
    Český pohár Blansko CZ ČP 70 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
28. 5.     Trials Belgium Pro Series Malmedy BEL C1 949
3. 6.     Youth Games Březová CZ YG 309 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
    Český pohár Březová CZ ČP 309 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
10. 6.     Youth Games Hamry n. S. CZ YG [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
    Český pohár Hamry n. S. CZ ČP [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
11. 6.     Český pohár Jablonné – Malevil CZ ČP 220
17. 6.     BIU Evpopský pohár  ?  ? EP
17. 6.     MČR/PČR/PČMF Kutná Hora CZ MČR 79 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
24. 6.     MČR/PČR/PČMF Nové Veselí CZ MČR 13 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
1. 7.     Youth Games Praha CZ YG 159 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
1. 7.     Český pohár Praha CZ ČP 159 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
1.-2. 7.
    UCI Trials World Cup Prague CZE CDM 159
8.-9. 7.
    UCI Trials World Cup Vöcklabruck AUT CDM 311 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
12.-16. 7.     TrialCamp Hamry n. S. CZ [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
21.-23. 7.     UEC Trials European Championchip ? ? CC
23. 7.     BIU Mistrovství Evropy ? ? ME
29.-30. 7     UCI Trials World Cup Les Menuires FRA CDM 1303 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
5. 8.     Český pohár Horšovský Týn CZ ČP 303
4.-6. 8.     UCI Trials World Youth Games Viborg DEN JMJ 1156 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]

[fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]

14.-18. 8.     BIU Mistrovství světa Pujalt ESP MS 1858
19. 8.     Youth Games Lučenec SVK YG 462 [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
19.-20. 8     Coupe de France Montgenevre FRA C1 1234
19.-21. 8     UCI Trials World Cup Albertville FRA CDM 1252 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
2. 9.     Youth Games Žižkovo Pole CZ YG 18 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
9. 9.     Youth Games Sklenka CZ YG 138 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
    Český pohár Sklenka CZ ČP 138 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
16. 9.     MČR dospělí  Říčany CZ CN 144 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]  [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
10. 9.     Slovenský pohár  Poprad SVK 431
16. 9.     BIU World BikeTrial Indoor Cup Barcelona ESP SP 1872
16. 9.   MČR/PČR/PČMF Kyjov CZ [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
23. 9.     MČR/PČR/PČMF Březová CZ MČR 309 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
23.-24. 9.     UCI Trials World Cup Antwerp BEL CDM 1052 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
30. 9.     Youth Games České Budějovice CZ YG 167 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
7. 10.     Evropský pohár Sant Fruitos Des Bages ESP EP 1881
7. 10.     MČR/PČR/PČMF Blansko CZ MČR 70 [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
14. 10.     Youth Games Veselí nad Moravou CZ YG 177 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
 8.-12. 11.     UCI Trials World Championship Fengdu CN CM [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
11.-12. 11.     MČR/PČR/PČMF Brno – Sportlife CZ MČR 87 [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
10.-11. 11.     BIU European BT Indoor Champ. Brno – Sportlife CZ EP 87 [fac_icon icon=”info” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″] [fac_icon icon=”trophy” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]
25. 11.     Slavnostní vyhlášení sezony CZ 127 [fac_icon icon=”camera” color=”#5e5e5e” color_hover=”#dd9933″ font_size=”15″]

*   Km z Hamrů nad Sázavou
*** Horšovský Týn nebo Říčany, jeden v červnu, druhý v dosud neurčeném termínu v září

 

    UCI
Youth Games

Cyklotrialové
hry mládeže

MČR
mládeže

Světové hry mládeže

WYG

C1 Světový pohár Evropský pohár Mistrovství Evropy Mistrovství světa Český pohár MČR
dospělí
    BIU
Mistrovství České republiky/PČR Evropský pohár Světový pohár  Mistrovství
Evropy
 Mistrovství světa

.

Kalendář soutěží UCI na http://www.uci.ch/trials/calendar/

Trialové kalendáře našich sousedů na biketrial-olomouc.cz