2013
2012

KATEGORIE UCI: BENJAMIN
KATEGORIE BIU: POUSSIN

Stejně tak jako v roce 2017, (kdy jsem trochu zaspal a nemám profil za tento rok) jsem neustále pokračoval v pravidelné přípravě, snažil jsem se na sobě pracovat a hlavně jezdil po závodech, jak jen to šlo.

V sezóně 2018 jsem bojoval opět v obou federacích. V BIU jsem jel prvním rokem kategorii Benjamin a v UCI Poussine. V Benjaminech jsem se spíše rozkoukával. I když se vždycky na závodech snažím, celkově jsem skončil předposlední. V Poussinech jsem byl na lehčích tratích celkově 3. Tohoto místa si moc cením.

Na všech závodech si to vždy užívám, ale nejlepší to bylo v Rakousku v Retzu, kde jsou krásné tratě na skalách a je tam výhled do široké přírody.

Do nové sezóny si plánuji přidat i jiné sporty, abych měl lepší fyzičku a rád bych se pokusil kvalifikovat se na světové hry mládeže Youth Games.

KATEGORIE UCI: POSSIN

V loňské sezóně jsem si  dal za úkol být do 5. místa na  Evropském poháru. To se mě podařílo, obsadil jsem 3. místo. Přál jsem si zÚčastnit se mistrovství Evropy na Sardinii. I to se mě podařilo. Skončil jsem zde na  5. místě (z 5):) a ještě se vykoupal v moři!
Jinak jsem si skvěle zajezdil také v České republice. Nejvíc se mi líbilo v Březové a ve Znojmě. Snad jsem pokrok udělal, ale většinou jsem kolem čtvrtého místa.
Příští rok bych se chtěl zlepšit v technice. Musím nacvičit skoky na zadním kole. Bude to dřina.
Moc se mi líbí jak jezdí Charlie Rolls, Adam Morewood a také Dominik Oswald.
Těším se až bude teplo a budeme zase trénovat venku v našem trialparku. V zimě jsem kromě tréninků chodil na běžky, tak snad jsem z kondice nevypadl.

Fotogalerie 2016

KATEGORIE UCI: PROMESA

Ve  svojí už třetí sezóně jsem pokračoval v kategorii Poussin. Oproti loňsku jsem se snad trochu zlepšil, ale i když pokaždé dělám co můžu, na bedně jsem ještě nestál… dotáhl jsem to celkově na 5. místo.  Pořád mám hodně co zlepšovat a učit se, ale tréningy mě baví a snažím se chodit pravidelně, biketrial mám moc rád, protože tam mám dobrý kamarády a je to dobrý sport.
Letos bych se rád dobře umístil na Mistrovství Evropy na Sardinii, kam jsem si moc přál jet a nakonec to snad klapne…Budu se snažit objet co nejvíc závodů, protože to je na trénink nejlepší příležitost.
Jednou bych chtěl být tak dobrej jako Vojta a Martin z našeho klubu.

Fotogalerie 2015

KATEGORIE BIU: HOBBY D

Sezóna 2014 byla mojí druhou a jezdil jsem v začátečnické kategorii – tedy nejlehčí. Objeli jsme s tátou všechny závody a protože se mě celkem dařilo, sezona dopadla dobře. Ve federaci UCI v kategorii Promesa jsem skončil celkově druhý a ve federaci BIU jsem svoji kategorii Hobby růžová vyhrál.
To se v příští roce změní, budu jezdit v kategorii Poussine.Od klubu mám nové, větší kolo ale zatím mě to s ním moc nejde. Doufám ale, že to přes zimu doženu a natrénuji.
Biketrial mám moc rád, protože jezdíme i se ségrou a mám tam dobrý kámoše. Nejvíc mě baví když se potkáme i s anglickejma kámošema, kteří jezdí hodně dobře.

Fotogalerie 2014

KATEGORIE BIU: BEGINNER D

Sezóna 2013 byla mojí první sezonou. Odjel jsem v ní skoro všechny závody. Ze záčátku jsem byl spolehlivě poslední, ale postupně jsem přecejenom něco zajel a samý pětky to rozhodně nebyly. Všechny závody jsem si moc užil. Snažil jsem se a nakonec jsem celkově skončil na 4. místě.
Přes zimu treningy trochu flákám, protože jsem pořád nemocný, ale je mě to moc líto.
Na další sezonu už se moc těším. V klubu mě to moc baví, protože tam mám dobrý kamarády.