Šimon Ambrož

Šimon Ambrož

biketrial, cyklotrial

PROFIL JEZDCE

2017
2016
2015

KATEGORIE UCI: Promesa
KATEGORIE BIU: Hobby růžová
KOLO: Monty kamel
UMÍSTĚNÍ:
7. místo Youth Games UCI – Brno Kníničky
2. místo MČR/PČR BIU – Hamry n. S.
2. místo Youth Games UCI – Nové Veselí

V roce 2017 jsem odjel pouze tři závody ale i tak jsem s výsledky spokojen. Nyní se připravuji na sezónu 2018 a na přestup do vyšší kategorie. Budu se snažit odjet většinu závodů UCI a poprat se s těžší kategorií.

V roce 2016 jsem začal jezdit poprvé po závodech a moc mě to bavilo. Celkem jsem odjel 13 závodů, někdy se dařilo lépe, někdy hůře, ale celkově jsem s výsledky spokojený. V celkovém součtu lepší polovina. Nyní se připravuji na sezónu 2017 a doufám, že se zase posunu výš. Na podzim jsem nastoupl do první třídy, tak je to občas docela náročné skloubit tréninky s učením, ale jsem připraven do toho dát maximum.

Od malička rád jezdím na kole a jednou, když jsme jeli s rodinkou na kolech přes Hamry a zastavili na chvíli u trialparku se mi moc líbilo, jak tam kluci trénovali. Pan Křiva mi nabídl se na kole projet a od té doby se snažím aktivně účastnit tréninků. Zprvu na kole Monty 207, pak jsem přesedlal na Monty Kamel 221. Ježdění mě moc baví a doufám, že se tento rok již zúčastním nějakých závodů…

Fotogalerie 2015