2015
2014
2012
2010, 2011

Letošní rok byl jako asi pro všechny i pro nás trialisty jiný. Na jaře jsem do přípravy dávala poměrně dost času a odjelo se pár závodů, které jsem si moc užila a měla jsem z nich většinou dobrý pocit. Mezi nimi třeba mezinárodní závod C1 ve slovenském Popradu, kde jsem se umístila na třetím místě. Musím se přiznat že o prázdninách jsem v tréninku polevila. Možná to bylo tím že jsem neměla motivaci, protože se nekonaly žádné světové závody. Každopádně jsem na podzim odjela pár závodů u nás v ČR a necítila jsem se na kole dobře. Teď se snažím trénovat pravidelně, ale bohužel není vždycky čas. Děkuju všem kdo mi pomáhal v letošní neúplné sezóně a uvidíme co přinese sezóna 2021.

Fotogalerie

Sezóna 2018 pro mě byla v hodně ohledech jiná než všechny předešlé. Čekaly mě první ,,dospělácké“ závody. Mimo jiné jsem taky jezdila závody i tady v Česku. Kde jsem se v Českém Poháru celkově umístila na 1. místě. Ve federaci BIU jsem se nezúčastnila moc závodů a tak jsem skončila až na místě šestém. Pro mě ale byly nejdůležitější závody světového poháru UCI. Věděla jsem, že to budou závody náročné s těmi nejlepšími jezdkyněmi a tak jsem od toho moc neočekávala. Nakonec se mě ale dařilo mnohem lépe než jsem si na začátku myslela. Ve všech závodech, kterých jsem se zúčastnila jsem se dostala do finále- tedy do první šestice. To pro mne byl asi největší úspěch této sezony. Na podzim jsem se ještě vydala na mistrovství světa UCI  v Číně. Tam jsem skončila na sedmém místě, které bylo první nepostupové. To mě opravdu mrzelo, protože kvůli zbytečné chyby mě stály finále. I tak jsem si tento závod moc užila. Po příjezdu jsem ještě byla nominovaná na ocenění Krále cyklistiky v kategorii trial, kterou jsem už podruhé vyhrála. Ta to sezona pro mne byla hlavně inspirací na sobě dál makat a zlepšovat se.

KATEGORIE UCI: MINIME
KATEGORIE BIU: HOBBY MODRÁ
KOLO: GU

Sezóna 2017 pro mě byla plná dobrých výsledků, ale i velkých neúspěchů. Hned na přelomu února a března jsme vyrazili do Španělska na soustředění.  Při této příležitosti jsme se zůčastnili místního závodu v Barceloně. A pak už následovaly domácí závody, v BIU federaci  jsem jezdila v kategorii Hobby modrá a v UCI v kategorii Minime. Většinou jsem umisťovala na předních místech. Všechny závody pro mě byly přípravou na mistrovství světa Youth Games v dánskem  Viborgu – pro mě nejdůležitější závody v sezóně. Na těchto závodech jsem měla za cíl obhájit loňský titul mistryně světa.  Nevím, jestli jsem závod trochu podcenila, nebo jsem měla smůlu, ale tento titul se mě obhájit nepodařilo. Umístila jsem se na druhém místě.  S porážkou jsem se ale musela rychle vyrovnat a soustředit se hned na následující  závody. Další důležitý podnik se konal v Říčanech a bylo jím mistrovství ČR. Tam se mně podařilo vyhrát v kategorii Women. Na konci sezóny jsem byla nominovaná spolu s Markem Pochtiolem a Vaškem Kolářem, do ankety Krále cyklistiky. Získala jsem krásné ocenění – královna cyklistiky v kategorii trial. Byla to pro mě obrovská čest vidět se s nejlepšími českými cyklisty. V celkových výsledcích jsem se v BIU federaci umístila na druhém místě a v mládežnické kategorii (ve které jsem startovala posledním rokem) jsem se umístila také na druhém místě. Celkově jsem si sezónu 2017 moc užila, i přes některé neúspěchy. Hodně jsem si z ní vzala a do té následující sezóny se budu snažit být zase o něco lépe připravená.

Fotogalerie 2017

KATEGORIE BIU: FEMINE
KOLO: GU

Na sezónu 2016 jsem se snažila poctivě připravovat. Věděla jsem, že mě toho čeká až dost. (což se taky potvrdilo). Zůčastnila jsem se v ČR téměř všech závodů pod oběma federacemi – UCI i BIU. První akce proběhla již v březnu, kdy jsem odjela na soustředění do Chorvatska.  Následovaly závody v Čechách a v červnu krátký výjezd na Sardinii, kde se konalo  Mistrovství  Evropy. Zde jsem získala titul mistryně Evropy. O prázdninách jsem vyrazila na svůj nejdůležitější závod sezóny –  Světové hry mládeže Youth Games v německém Freiamtu.  Věděla jsem, že bude opravdu náročný, co do obtížnosti i konkurence. Závod jsem si fakt hodně užila a nakonec jsem si zde vytvořila zatím svůj nejlepší výsledek, kterého si nejvíc vážím – 1. místo. Následovalo hned MS pod federací BIU v Blansku. I v tomto závodě se mi dařilo a získala jsem zde už druhý titul mistryně Světa. Dobré výsledky jsem měla i v podnicích pořádaných v Česku. První místo v kategorii Girls (UCI) i v kategorii  Femine (BIU). Tato sezona sice byla náročná, ale ráda bych zdůraznila, že v mé kategorii není prozatím tolik závodnic…..o to více se těším na sezónu 2017, kdy budu jezdit ve vyšší kategorii s klukama …a to bude teprve nářez : ) …… .

V letošní  sezóně mám jasný cíl. Obhájit 1. místo na Světových hrách – Youth Games, které pojedu,  jako mládežník, letos už naposled. Konat se budou v létě v dánském Viborgu.

Chci poděkovat všem v klubu i doma, kteří mě v téhle sezóně podporovali.

Fotogalerie 2016

KATEGORIE UCI: GIRLS
KATEGORIE BIU: FEMINE
KOLO: GU

Sezóna 2015 pro mě byla velmi nabitá, pestrá a nakonec i docela úspěšná. Odjezdila jsem akce v obou seriálech, v BIU i UCI. Pod federací BIU jsem se zúčastnila téměř všech závodů v kategorii Hobby zelená. V ní jsem celkově skončila na 2. místě. Můj největší soupeř, se kterým jsme se střídali o 1. a 2. místo v celé sezoně, Lukáš Buriánek –  byl nakonec lepší. Ve federaci UCI jsem si zajela kategorii Girls, kde jsem se nominovala na MS v belgickém Aywaille. Byly to zatím moje nejúspěšnější závody, protože konkurence i úroveň byla vysoká a navíc to pro mě byl docela přetlak nervozity… Ale nakonec z toho bylo 2. místo, kterého si moc vážím. Celou sezónu jsem si hrozně moc užila a doufám, že i ta letošní bude stát za to. S děckama jsme trénovali jak v hale, tak i v tělocvičně jako každý rok.  Moc ráda bych poděkovala všem, kteří mě trénovali a pořád trénují, protože mě hodně pomáhají.

Fotogalerie 2015

KATEGORIE BIU:
 FEMINE
KOLO: Monty Kamel „Shorty“
Tato sezona byla pro mě taková premiéra, protože jsem ji odjela v kategorii Benjamin (tedy s klukama). Skončila jsem 4., takže jsem moc ráda. Kategorie Femine se jela jen jedním závodem a tam jsem si vyjela 2. místo. Takže ve federaci BIU jsem získala 4. místo v kategorii Benjamin a 2. v kategorii Femine, stala se Vicemistrem světa a Mistrem Evropy v kategorii Girls. Ve federaci UCI jsem skončila 1. v kategorii Girls. Na světových hrách mládeže v polském Zawiercie jsem si to moc užila, byl to jeden z mých nejlepších závodů vůbec, skončila jsem tam 6. ze 14 děvčat. V zimě budeme makat v hamerský tělocvičně, na to se moc těším, protože potřebuju zapracovat i na fyzičce. Přes zimu musím pořádně trénovat abych se zase posunula o krok dál. Nedávno jsem totiž dostala od klubu nové kolo GU, je oranžové, krásné a já moc děkuju klubu za toho „krasavce“ 🙂

Fotogalerie 2014

Sezóna 2012 byla už mojí 3. biketrialovou sezonou. Jezdila jsem poprvé v kategorii Femine. Naši mně koupili kolo od mojí kamarádky a zároveň soupeřky Máji Křivové. Monty 221-má zlatou barvu. V sezoně 2012 jsem se umístila celkově na 3. místě. V našem klubu je vážně sranda a jsou tam super lidi. V letošním roce budu zase jezdit s „holkama“. Snad něco zajedu. Moc ráda bych se letos podívala na některý ze závodů v Evropě, buď do Španělska, nebo do  Anglie.