Říčanské šlapačky

ŘÍČANSKÉ ŠLAPAČKY jsou prvním krokem k obnovení tradice z let dávno minulých, kdy se na Říčansku odehrávaly závody v MotoTrialu na úrovni Mistrovství světa. Pořádající klub MTB & TRIAL Mraveniště Říčany připravil několik disciplín pro všechny vyznavače sportu a cyklistiky. MTB XC závody, Trialové Mistrovství České republiky, Dětské závody, Překonávání rekordů ve skocích na kole ve formátu neoficiálního mistrovství ČR, Neoficiální Mistrovství v Enduro Trialu (technické disciplíně na běžném MTB kole).

http://mtbtrial.cz/slapacky/

Registrace: https://vysledky.irontime.cz/prihlaska1183/

Koupaliště Marvánek, které prošlo zásadní rekonstrukcí je pro nás skvělým zázemím pro tuto akci. Nádherné prostředí, příjemná hospůdka, zábava pro děti …. To vše pro nás bylo motivací na změnu místa a rozšíření až do podoby akce, na kterou Vás zveme.

SOBOTA 16/9:
Začátek 11:00
Startovat budou Elitní Trialisté na horských kolech a nižší výkonnostní kategorie. MTB XC dospělých a juniorů, Mistrovství ČR ve skocích na kole (horská kola). Je zde připravena i speciální kategorie Říčaňák, kde doufáme bude startovat řada místních jezdců bez licencí.

NEDĚLE 17/9:
Začátek 12:00
Startovat budou Elitní Trialisté na 20″ kolech a nižší výkonnostní kategorie. Proběhnou závody dětí od odrážedel až po 14-ti leté kluky a holky. Ve dvou kategoriích se mohou vyznavači technické jízdy na kole, zůčastnit neoficiálního mistrovství ČR v Enduro Trialu a Trialisté i netrialisté budou soutěžit i v Mistrovství ĆR ve skocích na kole (20″ palcové speciály).
Těšíme se i na vystoupení parkouristů z Ant Parkour Deadly Teamu Říčany.

Kontakt na organizátora: info@mtbtrial.cz

Related Posts

Facebook