2009

KATEGORIE UCI: ELITE
KATEGORIE BIU: ELITE
KOLO: CLEAN

Letošní sezónu považuji za úspěšnou, možná i mezi jednu z nejúspěšnějších. V mém osobním životě se toho hodně změnilo, ukončil jsem střední školu a začal pracovat. Občas je náročné skloubit koníčky s povinnostmi, ale i přesto jsem se zúčastnil téměř všech závodu v Čechách. Celkově jsem se ve federaci UCI v kategorii Elite umístil na 2.místě a ve federaci BIU na 3.místě už se plně připravuji na příští sezónu.

KOLO: CLEAN

KOLO: GU

S natěšením na další sezónu jsem celou zimu pilně trénoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Bohužel se mi na začátku prázdnin stal úraz na soustředění, kvůli kterému jsem byl úplně odříznutý od sportu. Stihl jsem poslední závod, halové mistrovství Evropy, který se konal v listopadu v Brně, kde jsem skončil třetí v kategorii Elite. Doufám, že příští sezóna bude alespoň tak úspěšná jako ta v roce 2016.

Fotogalerie 2017

KOLO: GU

Tato sezóna byla pro mě jednou z nejúspěšnějších a zároveň přelomových. V roce 2016 jsem se zúčastnil mistrovství světa, na kterém jsem skončil druhý, což považuji za svůj dosavadní životní úspěch. Téhož roku jsem se stal mistrem Evropy, díky čemuž jsem se umístil na druhém místě žebříčku nejlepších českých jezdců federace UCI. Ve federaci BIU jsem skončil na třetím místě v kategorii Elite.

KATEGORIE BIU: JUNIOR
KOLO: GU

Sezóna 2015 byla nádherná, ale také dost obtížná. Projel jsem mnoho závodů, jak českých tak i světových a to pod federací UCI i BIU. Poprvé jsem vyrazil na světové závody pod UCI. Objel jsem mistroství Evropy, které se jelo v Itálii, kde jsem skončil 10 v kategorii junior 20. Dále jsem byl na Mistrovství světa v Andoře, kde nám skoro celou dobu pršelo a závod byl tím o dost složitější. Ale i za sucha to pro mě bylo ještě moc a zjistil jsem, že musím pořádně trénovat. Nakonec jsem se umístil na 16. místě. Objížděli jsme s Vojtou a Májou i světové poháry, na kterých se mi ještě prozatím nepodařilo postoupit. V Českém poháru jsem skončil na 3. místě v kategorii Elit. Pod federací BIU jsem si vyjel mistra České republiky. A příští rok bych chtěl jet také i pod BIU kategorii Elit. Na mistrovství Evropy jsem zajel .6 místo. Nebyl jsem moc spokojený, protože mi první polovina utekla o jedno místo. Na příští sezónu se zatím připravuji nejpečlivěji, protože to bude moje poslední sezóna v kategorii Junior a chtěl bych zajet co nejlepší výsledky.

KATEGORIE UCI: CADET
KOLO: GU

Z letošní sezóny mám velkou radost. Navštívil jsem mnoho závodů jak pod federací BIU, tak i pod federací UCI. Jel jsem prvním rokem kategorii Junior, proto jsem nečekal nějaký moc velký úspěch, ale většinu tratí na všech závodech jsem projel a umísťoval jsem se spíše třetím, ale někdy i druhém místě. Zúčastnil jsem se i mistroství světa v BIU a to v ČR v Tanvaldu. Dále ME ve Znojmě, kde se mi ale závod vůbec nepovedl. Celkově jsem skončil pod federací BIU na 3 místě. Dále jsem reprezentoval ČR v Polsku na MS mládeže a ještě na ME, kde jsem druhé kolo spadl a natrhl jsem si vazy na ruce. Potom jsem jel ještě dva závody UCI v ČR, které jsem vyhrál. Tuto sezónu se pořádaly závody Youth games, na kterých jsem byl celkově 1.
Teď už jen pilně trénuji a připravuji se na příští sezónu kde pojedu v BIU Junior a v UCI Elitu. Chtěl bych poděkovat taťkovi, který se mnou absolvoval všechny závody, podporuje mě a radí mi 🙂

Fotogalerie 2014  Biketrial promo video    Zimní příprava na sezónu 2014

KATEGORIE BIU: MINIME

Sezóna 2013 byla nádherná ale i náročná. Jel sem již druhým rokem stejnou kategorii, proto bylo dobré ukázat alespoň trochu nějaký pokrok.
I v tomto roce jsem absolvoval ME a nominoval jsem se i na MS. Do Španělska jsem se těšil, protože na místní trati jsem už jel a v Blansku to byly nervy, abych doma úplně nevybouch. Celkově jsem skončil 8 a tím se mi splnil můj cíl být do 10. místa.
Druhá polovina českých závodů byla napínavá. Bylo to jak na houpačce i kvůli nemoci a vše měl rozhodnout závěrečný…

Fotogalerie 2013

Tuto sezónu jsem jel na stejném kole. Dařilo se mi, ale i nedařilo. Dostal jsem se na MS a byla to pro mě velká zkušenost Jsem moc vděčný, že tam taťka se mnou jel. Celkově jsem se umístil na 11. místě. V ČR jsem byl 4. Na sezónu 2013 se snad připravuji pilně. Jezdím 2x týdně na trénink do Hamrů nad Sázavou a chtěl bych, aby se mi na závodech 2013 dařilo lépe než v minulé sezóně.
Příprava na sezónu 2012
Na sezónu 2012 se připravuji pilně, protože budu jezdit kategorii MINIME. A protože jsem přešel pod AMK  Hamry, nechci udělat ostudu a chci tuto sezónu zajet dobře.

Fotogalerie 2012   Trénink

KATEGORIE BIU: BEGINNER B

Sezónu 2011 jsem začal v kategorii Beginner B s novým kolem. Bylo to super a ještě jsem mohl přes zimu trénovat v hamerské hale.Také jsem poprvé měl závod mimo Česko – na Slovensku v Rudině. Tato sezona byla pestrá a dokončil jsem ji v kategorii Beginner B první. Protože jsem skončil s fotbalem, začal jsem jezdit dvakrát týdně na tréninky do Hamrů.

KATEGORIE BIU: BENJAMIN

Hned další rok jsem jezdil BENJAMIN. Bylo to pro mě hodně těžký, protože jsem trénoval doma a nemohl jsem se učit od lepších jezdců.Také mi už nestačilo kolo, bylo těžké a moc mi nebrzdilo. Ale začal jsem jezdit jednou týdně do Hamrů nad Sázavou a začal jsem se zlepšovat.Tuto sezónu jsem dokončil sedmý. Ale na Vánoce jsem dostal nové kolo ECHO, se kterým mi všechno začalo jít líp.

KATEGORIE BIU: BEGINNER C

Jak jsem vlastně přišel k BIKETRIALU. Dřív jsem jezdil jen tak na kole a všiml si mě Lukáš Morawski a nabídl mi jestli nechci jezdit Biketrial.Souhlasil jsem a když mě to pořád bavilo, tak mi rodiče objednali kolo ONZU. První sezónu, co jsem jezdil, jsem byl celkově druhý v kategorii BEGINNER C.

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /www/doc/www.amkhamry.cz/www/wp-content/plugins/advanced-floating-content/public/class-advanced-floating-content-public.php on line 479