MMČR a SR, PČR v enduru Brezno

[fac_icon icon=“camera“ color=“#5e5e5e“ color_hover=“#dd9933″ font_size=“25″]Fotogalerie

O víkendu 5. 5.-6. 5. 2018 se uskutečnilo dlouho očekávané a kvalitní enduro, které se jelo na území Slovenské republiky ve městě Brezno.

Trať měla zhruba 45 km, byly dvě časové kontroly, jeden cross test a jeden enduro test.

1. den se jezdci Vojtěslav Křiva /kategorie E3/ a Oldřich Sedlák /kategorie E1/ rozkoukávali, protože to byla první velká soutěž načež Křiva nedojel kvůli závadě na motocyklu a Oldřich Sedlák skončil na 6. místě.
  2. den se dařilo více, díky znalosti terénu a Vojtěslav Křiva vybojoval 1. místo a Oldřich Sedlák poposkočil na místo 5.

Protože soutěž byla vyhlašována za oba dny Vojtěslav Křiva si odnesl pohár za 2. místo v kategorii E3.

Víkendové závody se vydařili díky kvalitně uspořádané soutěži a dobrému počasí. Oba jezdci si odnesli mnoho zkušeností do příštích závodů a lze čekat už jen lepší a lepší výsledky.